Urıage Roseliane Cc Cream Spf30 40 Ml
Urıage Roseliane Cc Cream Spf30 40 Ml

Urıage Roseliane Cc Cream Spf30 40 Ml (URI003417)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺219,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,50(KDV Dahil)
Barkod : 3661434003417
URIAGE ROSELİANE CC CREAM SPF30 40 ML


Bir cildin ışıl ışıl olması, pürüzsüz görünümü, cilt kusurlarından arınmış, eşit tondaki görüntüsü herkese pozitif enerji ve sağlıklı görünüm kazandıran bir durumdur. Bazı ciltler yapısı gereği ya da çeşitli dış etkenlerin etkisi ile hassaslaşır ve kızarıklar oluşur. Bu kızarıklık oluşumu cildin homojen ve eşit tondaki görünümünü yok eder, kişiye estetik açıdan olumsuz bir görüntü kazandırır. Ayrıca hassaslaşan cilt özellikle güneşten ciddi şekilde etkilenir ve cildin kızarıklık, leke, kuruma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmasına neden olur. Tüm bu sorunları yaşayan kişiler özellikle kadınlar, hem ciltlerini korumak hem ciltlerinin bozulan tonunu düzenlemek hem de cildin kusurlarını ortadan kaldırmak için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyarlar. Uriage Roseliane CC Cream Spf 30 Cilt Tonu Düzenleyici Krem cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm bu sorunlara olumlu cevap verecek tek üründür. 
Uriage Roseliane CC Cream Spf 30 Cilt Tonu Düzenleyici Krem cildi restore eden özellikleri ile sizi ihtiyaç duyduğunuz kusursuz görünüme kavuşturur. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren cildinizde oluşan sağlıklı parlaklığı göreceksiniz. Uriage Roseliane CC Cream Spf 30 Cilt Tonu Düzenleyici Krem cildinize güzelliği hemen getirecek bir üründür.

Uriage Roseliane CC Cream Spf 30 Cilt Tonu Düzenleyici Krem Özellikleri

·         Uriage Roseliane CC Cream Spf 30 Cilt Tonu Düzenleyici Krem, içeriğindeki renk düzenleyen pigmentler ile cilt tonunuzu eşitlemeniz ve homojen bir renk tonuna sahip olmanıza yardımcı olur, cildinizde bulunan kusurları ortadan kaldırır.
·         İçeriğindeki ginseng ve kırmızı algler ile kızarıklık görünümü veren kan damarlarını güçlendirir ve deri üstüne çıkmasını engeller.
·         30 spf güneş koruması ile cildinizin güneşten zarar görmesine engel olur.
·         Cildi yatıştırır ve yoğun nem sağlar.
·         Yağsız bir kremdir.

Kullanımı

·         Tüm yüze günde bir kez uygulayın.
·         Makyaj için başarılı bir taban oluşturur.
·         Ürün 40 ml’dir.
Benzer Ürünler
function fncFontInit() { WebFontConfig = { google: { families: ['Open+Sans:100,200,300,400,500,600,700,800,900:latin,latin-ext','sans-serif'] }, custom: { families: ['Rubrik:200,300,400,500,600',], urls: ['/CustomCss/ticimax/font/stylesheet.css'] } }; (function (d) { var wf = d.createElement('script'), s = d.scripts[0]; wf.src = 'https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/webfont/1.6.26/webfont.js'; wf.async = true; s.parentNode.insertBefore(wf, s); })(document); } fncOptimizeScript(function () { fncFontInit() });