Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 390Ml
Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 390Ml

Vichy Dercos Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 390Ml (VIC322243)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337871322243
:

Vichy Dercos Energisant Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Ürün Açıklaması

 

Saç dökülmesi genellikle hormonal faktörlerin yarattığı bir sağlık problemidir. Bunun haricinde yetersiz ve dengesiz beslenme, aşırı kimyasal içeren ürün kullanımı ve farklı hastalıklar saç dökülmesine neden olabilir. Erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesi farklı olarak gerçekleşir. Erkeklerde genellikle başın üst kısmında dökülmeler görülürken kadınlarda ise tüm bölgelerde dökülme meydana gelir.

 

Saç dökülmesi azaltmak ve önlemek için Vichy Dercos Energisant saç dökülmesine karşı şampuan bileşiğindeki özel maddeler sayesinde kısa sürede saçta dökülmenin azalması sağlar. Yıllardır saç ve cilt ürünlerinde etkinliğini kanıtlamış Vichy markası dünyada ilk kez yapılan Plasebo testi ile saç dökülmesinde bir numaralı marka olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

 

Ürünün Faydaları

 

Saç dökülmesi hem erkek hem de kadınların çeşitli nedenlerden dolayı karşılaştıkları ciddi bir sorundur. Vichy Dercos Energisant şampuan saç dökülmesine karşı özel olarak üretilmiş saç kökünü onaran Aminexil molekülü, PP,B5 ve B6 vitamini ile saçı kökten uca kadar besler. Vichy Dercos Energisant şampuanın faydaları arasında;

 

-Saç derisine nefes aldırarak saçın ömrünü uzatır.

 

-Yapılan klinik çalışmalarda saç dökülmesini gözle görülür derecede azalttığı ispatlanmıştır.

 

-Pro B5 ve B6 vitaminleri sayesinde saçtaki kuruluğu yok ederek parlaklık kazandırır.

 

-Saç derisine ve köklerine bakım yaparak saçın ihtiyaç duyduğu kolajen miktarını arttırır.

 

-Düzenli kullanımda saçların yeniden uzamasına destek olur.

 

-Vichy laboratuvarlarında Aminexil bileşiği nedeniyle saç telinin saç köküne tutunmasına yardımcı olduğu gözlemlenmiştir.

 

- Vichy Dercos Energisant şampuan saç dökülmesini önlemek için saça zarar veren ağır kimyasallar içermiyor. İçeriğindeki doğal formüller saç derisindeki kan dolaşımını arttırıyor.

 

-Koparak dökülmelerin önüne geçerek saça eski canlılığını verir.

 

-Kullananların yüzde 89’unda saça canlılık verdiği yüzde 90’ında saç dökülmesini önlediği kullanıcıların deneyimleri sonucu ispatlanmıştır.

 

-Vichy Dercos Energisant saç şampuanı pH oranı 5.5 olduğundan saçı ağırlaştırmadan temizler. Saçtaki doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

 

Kullanım Alanları

 

Vichy Dercos Energisant saç dökülmesine karşı üretilmiş şampuan saç dökülmesi sıklığına göre farklı şekillerde kullanılıyor. Yoğun dökülme yaşayanların her gün nemli saça uygulaması tavsiye ediliyor. Hafif oranda dökülme yaşayanların ise nemli saça iki günde bir kullanması gerekiyor. En etkili sonucu almak için ürünü 6 hafta boyunca düzenli kullanmak tavsiye ediliyor.

 

Vichy Dercos Energisant şampuan saç bakım maskesi ile desteklendiğinde daha hızlı ve etkili sonuç veriyor. Haftada bir kez uygulayacağınız saç maskesi ile Vichy Dercos Energisant şampuan saçta mükemmel bir onarma sağlıyor.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Hipoalerjeniktir. Etkinliği dermatoloji laboratuvarlarında test edilmiştir.

 

Ürünü kullanırken göz ile teması durumunda bol su ile yıkayın.

 

Sadece yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

 

 Ürün Bileşimi

 

-Aminexil

 

-PP/B5 ve B6 vitaminleri

 

-SLS/SLES ve Paraben İÇERMEZ.

 

-Tuz ve renklendirici İÇERMEZ.

 

Benzer Ürünler