Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Kuru Saçlar) 390Ml
Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Kuru Saçlar) 390Ml

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Kuru Saçlar) 390Ml (VIC492799)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺239,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337875492799
:

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan (Kuru Saçlar) 390Ml

 

Mikrobiyom dengesini en iyi şekilde sağlayan Vichy Dercos kepek karşısı şampuan kuru saçlara özel olarak üretilmiştir. Selenyum Disülfür teknolojisi ile üretilen şampuan ilk kullanımda dahi kepek görünümünü büyük oranda azaltmaktadır. Bununla birlikte kepekten kaynaklanan kaşıntı hissini azaltarak saç derisinin rahat etmesini sağlar.

Ürünün Faydaları

Gözle görünür olan kepek oluşumunu %100’e kadar azaltan bir şampuandır. Etki alınabilmesi için düzenli kullanımı şarttır. 6 haftaya kadar kepek oluşumu çok ciddi oranda azalma göstermektedir. Şampuan cilde herhangi bir yan etkide bulunmadığından sıklıkla kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Kullanımı son derece kolay olan şampuan saçın aradığı nem dengesini de sağlar ve kepek oluşumunu engeller. Düzenli kullanım sonrasında saç diplerinde kepeğe dair hiçbir sorun ile karşılaşılmaz. Özellikle kuru saç yapısı için son derece işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. İçeriğinde saç derisine ve saça hiçbir zararlı madde bulundurmayan şampuan sürekli kullanım için de ideal bir üründür. Dermatolojik kontrol altında çeşitli testlere tabi tutulan şampuan tüm kuru saç yapısına sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ancak tam etkinin görülebilmesi için 2 hafta boyunca kullanılması ve 6. Haftaya kadar da kullanım devam ettirilmesi gereklidir. Kadın ve erkek kullanımı için ideal olan şampuan özellikle kepek sorunu yaşayan kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Kullanım Alanları

Kepek karşıtı bir etkiye sahip olan Vichy Dercos kepeğe karşı etkili saç bakım şampuanı son derece rahat kullanıma sahiptir. Özellikle kepek sorunu yaşayan herkes rahatlıkla kullanabilir. Kadın ve erkek kullanıcılara hitap eden şampuan kepekli saçlarda ki var olan kepeği azaltır. Sonrasında yeniden kepek oluşumunun da önüne geçer.

 

Kullanımı için haftada 2 ya da 3 kez saçlarınızı yıkayabilirsiniz. 6 haftaya kadar düzenli kullanım dikkat edilmesi gereken bir husustur. Islatılmış saçlarınıza bir miktar dökün ve masaj yaparak saçlarınızı yıkamaya başlayın. Saçınızda en az 2 dakika beklemesini sağlayın. Sonrasında ılık su ile iyice durulayın. Gözle temas ederse mutlaka bol suyla göz bölgesini yıkamanız gereklidir. Hem normal hem de yağlı saçlar için kullanılabilir. Kepeğe karşı çift etkili bir şampuandır.

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Vichy Dercos kepeğe karşı etkili bakım şampuanı klinik testlerden onay almış bir şampuandır. Kolay kolay hiçbir yan etkisi bulunmamakla birlikte deri yapısından kaynaklı bir durumda sorun ile karşılaşıldığı takdirde kullanımı konusunda uzman tavsiyesi alabilirsiniz. Tahriş olmuş cilt ile temas ederse bölgeyi bol su ile yıkayın.

Ürün Bileşimi

Kepeğe karşı etkili şampuan içeriğinde Selenyum DS kepek oluşumunu en aza indiren etkiye sahiptir. Seramid R ise cildi güçlendirerek beslenmesini sağlar. E vitamini ise cildin gereksinim duyduğu vitamin desteğini verir. Paraben içermediği için cilde olumsuz etkisi bulunmaz. Tamamen yeni bir formüldür ve kişiyi rahatsız etmeyen kokuya sahiptir.