Vichy Eau Thermale Water Rahatlatıcı Termal Su 50 ml
Vichy Eau Thermale Water Rahatlatıcı Termal Su 50 ml

Vichy Eau Thermale Water Rahatlatıcı Termal Su 50 ml (VİC308629)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺40,00(KDV Dahil)
Barkod : 3337871308629

VichyEau Thermale Water Rahatlatıcı Termal Su 50 ml 

 

Ürünün Faydaları 

 

Tıbbın hücre alışverişini kolaylaştırdığı ve organizmayı koruyarak rehabilite ettiği 15 mineralle zenginleştirilmiştir. Dermatolojide derinin çeşitli reaksiyonlarına karşı gösterdiği tepkileri hafifleterek cildin tolerans düzeyini artırmaktadır. Mineral yapısı cildi koruyarak enzim hareketlerine yardım eder. Ciltte meydana gelen kızarıklık oluşumunun önüne geçer. Cildin doğal dengesine kavuşturarak, derinin nefes almasını sağlar. Hassas yapıdaki tüm ciltleri rahatlatarak etkin koruma sağlar. Cilde fresh bir görünüm kazandırmasının yanında oldukça zengin bir mineral takviyesi sunar. Yaşlılık hücrelerini ortadan kaldırarak deriyi canlandırır ve cildi daha estetik bir hale getirir. Cildin elastikiyetini artırır, mineral ve vitamin kaynağı bakımından son derece zengindir.

 

Kullanım Alanları 

 

Özellikle hassas tüm ciltler için idealdir. Yüz bölgesine püskürttükten sonra birkaç saniye bekleyerek deriye nüfus etmesini bekleyin. Ciltte güçlendirici, yatıştırıcı ve koruyucu bir denge sağlayarak cildin her bölgesinde kullanılır. Makyaj öncesinde derinin dinlenip yumuşamasına yardım eder. Makyaj sonrasında ciltte biriken zararlı kimyasal ve mikroorganizmaların kolayca atarak deriyi yeniler. Doğal koruyucu olarak son derece natürel bir görünüm kazandırır. Deri üzerinde uygulanan termal su ciltteki hücrelere nüfus ederek cildi canlandırır. Konforlu uygulama avantajının yanında son derce kolay bir bakım seansı ayrıcalığı sunar. 

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları 

 

Hassas yapıdaki ciltler için özel olarak üretilmiştir. Organik bileşenleri cildin konforlu bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmıştır. Ani şekilde ortaya çıkan kızarıklık, döküntü ve alerjik reaksiyonlar halinde kullanımı terk edilerek hemen bir cilt uzmanına danışılmalıdır. Termal etkisi ve mineral tuz bakımından cildin ihtiyacı olan bütün zengin bileşenlere sahip olsa da her ciltte farklı yan etkiye sahip olabilir. Temizleme ve bakım aracı olarak kullanıcıların son derece ilgi gösterdiği ve olumlu sonuç aldığı bir cilt bakım ürünüdür. Narin cilt yapısına sahip olan tüm ciltler için tavsiye edilir. İlaç değildir, hastalıkların tedavi edilmesi için kullanılmaz. Sağlıklı yaşam için önerilen kullanışlı olduğu kadar sabitleyici özelliğiyle genelde yan etkisi olmayan bir mineraldir.

 

Ürün Bileşimi (veya Ürün İçeriği )

 

Mineral tuzlar ve elementler açısından zengin doğal bileşenlere sahiptir. Temizleme sütü durulama işlemi için idealdir. Hassas ve tüm ciltler için önerilen Termal su içeriğindeki zengin mineral deposuyla cildi dengeleyerek deriye sağlıklı, pamuksu ve hijyenik bir görünüm kazandırır. İlk sıkıldığında buz hissi vererek cildi sabitler. Nemlendirici mineral deposu bileşeni deriye yumuşak bir hava katar. K,Mn,Ca,B,Sr,NH4+,Li, S,Mg, F,Fe,Si,HCO3,PO4 mineral ve vitamin bileşenlerine sahiptir. Ürün içeriği cerrahi işlem sonrasında ya da hassa, kızarık, güneş yanığı epilasyon sonrası, ya da tıraş sonrası cildi neme doyurarak deriyi yatıştırır. Etkin koruma saplayarak cildi derinlemesine koruyan, sağlıklı bileşenleri her cilt yapısı için uygun görülmüştür. Gerekli klinik testler sonucu doktor önerisiyle tercih edilir. Cilt sağlığı için önerilen Termal Su, dermatolojik testlerden geçirilerek hizmetinize sunulmuştur.

Benzer Ürünler