Vichy Homme Deodorant 150 ml
Vichy Homme Deodorant 150 ml

Vichy Homme Deodorant 150 ml (VIC331405)

0,00
Para Puan : 0
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺239,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺191,92(KDV Dahil)
Barkod : 8690595027579

Vichy Homme Deodorant Ürün Açıklaması

 

Pek çok sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de çok ciddi bir rekabet var. Nitekim kimi butik olarak üretim yapan, kimi çok daha geniş kapsamda ürün üreten marka bulunuyor. Dünyanın en ünlü markalarının başında Vichy geliyor. Son derece saygın ve prestijli olan bir marka. Markanın ürün gamında çok değişik kesimlere hitap eden ürünler bulunuyor. İş de o ürünlerden bir tanesi de Vichy Homme Deodorant. Kendisine has özel ambalajında piyasaya sunulan ürün roll-on formunda ve 50 ml ebadında kendisine has tasarımı olan özel şişesinde satışa sunuluyor. Dermokozmetik bir deodoranttır.

 

Ürünün Faydaları

Vichy Homme Deodorant herhangi bir deodorantta olması gereken tüm özellikleri taşıyor. Lakin bunlardan çok daha fazlası var. Bu ürün sürüldüğü andan itibaren tamı tamına 72 saate kadar etkili olan bir ürün. Yani istenir ise bir kere sürdükten sonra 3 gün sürülmese de etkisini devam ettiren bir formülü var.

 

Terlemeye karşı son derece etkili. O yüzden sıcak yaz aylarında mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. Hem ter kokularını gideriyor. Hem de terlemeyi önlüyor. En hassas cilt tiplerinde bile etkili sonuçlar veriyor. Kişinin özellikle aşırı terleyen insanlarda ter dengesini düzenler. Kişinin kendisini daha ferah hissetmesini sağlar. Kış aylarında da hijyenine temizliğine dikkat eden erkekler tarafından güvenle kullanılabilir. Ebatları itibarı ile kişiler yanında rahatlıkla taşıyabilir. Kullananların yediden yetmişe son derece memnun olduğu bir üründür. Hoş bir kokusu vardır.

 

Ürünün Kullanım Alanları

Vichy Homme Deodorant erkekler için olan bir üründür. Koltuk altına kullanılır. Tam da bu noktada ürünün nasıl kullanılacağına dair bilgi vermek gerekir ise temizlenmiş ve kuru olan cilde ince bir tabaka halinde sürülür. Günde bir kere sabah uygulanması yeterlidir. Parfüm yerine geçmez. O biçimi ile kullanılamaz. 

 

Tüm cilt tiplerinde, her yaşta erkekler tarafından kullanılır. İz bırakmaz. Kullanımı roll on yapısı sayesinde oldukça kolaydır. Herkes rahatlıkla kullanabilir.

 

Ürünün Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Vichy Homme Deodorant dünyanın her yerinde tüm erkekler tarafından güvenle kullanılabilir. Hipoalerjenik olan bir üründür. Ürün piyasaya sunulmadan önce hassas ciltler üzerinde test edilmiş ve güvenli bir biçimde kullanılabileceği klinik deneyler ile saptanmıştır. Son kullanma tarihine kadar güvenle kullanılabilir. Tahriş, kaşıntı vb. sorunlara da yol açmaz.

 

Ürün İçeriği

Vichy Homme Deodorant isimli bu çok özel deodorantın ürün bileşenleri aşağıda yazıldığı gibidir.

 

Isobutane - Alumınum Chlorohydrate - Dımethıcone - Alumınum Sesquıchlorohydrate - Isopropyl Palmıtate - Isododecane - Parfum / Fragrance - Dımethıconol - Dısteardımonıum Hectorıte - Propylene Carbonate.

 

Yukarıda yer alan ürün bileşenlerinden de görüldüğü gibi bu çok özel deorant Vichy markasının imajına yaraşır bir biçimde üretilmiştir. Ethanol, alkol ve paraben içermeyen benzerlerine kıyasla çok daha iyi üst segment grubunda olan bir üründür.

 

Benzer Ürünler