Vichy-Vichy Homme Deodorant 150 ml
Vichy-Vichy Homme Deodorant 150 ml

Vichy Homme Deodorant 150 ml (VIC331405)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺239,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺203,92(KDV Dahil)

Vichy Homme Deodorant 150 ml 

 

Vichy Homme Deodorant herhangi bir deodorantta olması gereken tüm özellikleri taşıyor. Lakin bunlardan çok daha fazlası var. Bu ürün sürüldüğü andan itibaren tamı tamına 72 saate kadar etkili olan bir ürün. Yani istenir ise bir kere sürdükten sonra 3 gün sürülmese de etkisini devam ettiren bir formülü vardır.

 

Vichy Homme Deodorant erkekler için olan bir üründür. Koltuk altına kullanılır. Tam da bu noktada ürünün nasıl kullanılacağına dair bilgi vermek gerekir ise temizlenmiş ve kuru olan cilde ince bir tabaka halinde sürülür. Günde bir kere sabah uygulanması yeterlidir. Parfüm yerine geçmez. O biçimi ile kullanılamaz. 

 

Tüm cilt tiplerinde, her yaşta erkekler tarafından kullanılır. İz bırakmaz. Kullanımı roll on yapısı sayesinde oldukça kolaydır. Herkes rahatlıkla kullanabilir.

 

Vichy Homme Deodorant dünyanın her yerinde tüm erkekler tarafından güvenle kullanılabilir. Hipoalerjenik olan bir üründür. Ürün piyasaya sunulmadan önce hassas ciltler üzerinde test edilmiş ve güvenli bir biçimde kullanılabileceği klinik deneyler ile saptanmıştır. Son kullanma tarihine kadar güvenle kullanılabilir. Tahriş, kaşıntı vb. sorunlara da yol açmaz.

Vichy Homme Deodorant isimli bu çok özel deodorantın ürün bileşenleri aşağıda yazıldığı gibidir.

 

Isobutane - Alumınum Chlorohydrate - Dımethıcone - Alumınum Sesquıchlorohydrate - Isopropyl Palmıtate - Isododecane - Parfum / Fragrance - Dımethıconol - Dısteardımonıum Hectorıte - Propylene Carbonate.