Vichy Normaderm Phytosolution Parlama Karşıtı Volkanik Temizleyici 125 ml
Vichy Normaderm Phytosolution Parlama Karşıtı Volkanik Temizleyici 125 ml

Vichy Normaderm Phytosolution Parlama Karşıtı Volkanik Temizleyici 125 ml (VİC703413)

0,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺254,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺150,00(KDV Dahil)
Barkod : 3337875703413
:

Vichy Normaderm Phytosolution Parlama Karşıtı Volkanik Temizleyici 125 ML

 

Vichy ürünlerinin temel bileşeni, Fransa volkanlarının en derin seviyelerinden gelen Vichy termal suyudur. İçerdiği doğal formüller ile termal sular cilde ihtiyacı olan mineral dengesini verir. Gücünü doğadan alan temizlik ve bakım ürünleri cilt uzmanlarından da aldıkları onay ile ciltte kusursuz bir etki yaratır. Vichy Normaderm Phytosolution içerisinde bulunan ürünler cildi tazeler ve cilde yeni bir görünüm yaratır.

 

Ürünün Faydaları

 

Vichy Normaderm Phytosolution cildi derinlemesine temizler. Cilt yüzeyinde bulunan kirlerin tekrar oluşumunu geciktirir. Parlama karşıtı etkisi sayesinde özellikle yağlı ciltlerde meydana gelen parlamanın büyük oranda önüne geçilmesine yardımcı olur.

 

Vichy Normaderm Phytosolution parlama karşıtı temizleyici cilt yüzeyinde nemlendirici görevi görür. Gün boyunca cildi taze tutar ve cildin nem dengesini gün boyunca korur. Bu özelliği ile kuru havalarda cildin gerilmesini ve kurumasını önler.

 

Cilt üzerinde çift etkiye sahip olan Vichy Normaderm Phytosolution, cilt yüzeyinde bulunan her tür leke ve iz görünümünü deforme etmeye yardımcıdır. Her tür çatlak, iz ve leke görünümünü %50 oranında düzgünleştirdiği kanıtlanmıştır.

 

Gözeneklerin görünümünü minimum seviyeye indiren Vichy Normaderm Phytosolution volkanik temizleyici ürün, ciltte 24 saat boyunca kalıcılık gösterir ve kir önleyici görevi görerek gün boyunca cildin temiz kalmasını sağlar.

 

Kullanım Alanları

 

Vichy Normaderm Phytosolution parlama karşıtı volkanik temizleyici yağlı ciltlerde kullanıldığında profesyonel sonuçlar verir. Yağ kaynaklı meydana gelen parlamaları gizleme konusunda oldukça etkilidir. Yağlı veya karma cilt yapısına sahip olan kişiler tarafından kullanıma uygundur. Yağlı cilt yapısına özel olarak tasarlanan içeriği yağ kaynaklı oluşacak aknelerin gecikmesine de olumlu yönde etki eder.

 

Vichy Normaderm Phytosolution, farklı cilt tonu görünümünü düzgünleştirme konusunda da yardımcıdır. Cilt renginde özellikle yüz bölgesinde farklı renk tonuna sahip kişiler, ton sabitleyici özelliğine sahip Vichy Normaderm Phytosolution ürününü kullanabilirler.

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 

Vichy Normaderm Phytosolution sabah güne başlarken ve akşam yatmadan önce günde 2 kez kullanılır. Parmak uçları ile küçük bir miktar alınarak cilde masaj hareketleri ile yedirilerek uygulanır. Karma ve yağlı cilt tonları için uygun olan ürün içerdiği doğal bileşenler sayesinde ciltte herhangi bir yan etki veya alerjik reaksiyon göstermez.

 

Dermatologlar tarafından onaylanan Vichy Normaderm Phytosolution, makyaj öncesi bazı olarak kullanılabildiği gibi makyajdan sonra cildi doğal görünümüne kavuşturmak ve cildi makyajdan arındırmak için de güvenle kullanılabilir.

 

Ürün Bileşimi 

 

Vichy Normaderm Phytosolution komedojenik özellikte herhangi bir içeriğe sahip değildir. Bu özelliği sayesinde cilde kolayca emilim sağlar. İçerisinde bulunan kil özü ve diğer bileşenler ciltte sabun etkisi yaratır ve cilt herhangi bir temizleme ürününe gerek kalmadan kendini temizler. Kilin doğal yapısı cilde zarar vermez ve cildi tahrişten korur. 

 

Salisilik asit içeriği ile ciltteki tıkanmış görünüm ortadan kalkar. Salisilik asit aynı zamanda anti bakteriyel özelliklere de sahip olduğu için cilde sağlık verir.

 

Vichy Normaderm Phytosolution içerisinde hyalüronik asit bulunur. Hyalüronik asit etkisi ile cilt daha sıkı görünür ve cilt kendini iyileştirme özelliği gösterir.

 

İçeriğinde bir tür probiyotik olan Bifidus bulunduran Vichy Normaderm Phytosolution cilt sağlığını destekler. Her türlü çatlakların ve kızarıklıkların onarılması işlevini sunan Bifidus ile cilt aynı zamanda bir ışıltı kazanır.

Benzer Ürünler