Vichy Purete Thermal Göz Makyaj Temizleyicisi 100 ml
Vichy Purete Thermal Göz Makyaj Temizleyicisi 100 ml

Vichy Purete Thermal Göz Makyaj Temizleyicisi 100 ml (VIC674409)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺314,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺251,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337875674409
:

Vichy Purete Thermal Göz Makyaj Temizleyicisi 100 ml

Göz makyajının kullanım sonrasında temizlenebilmesi için Vichy Purete Thermal göz makyaj temizleyicisi son derece işlevsel bir üründür. Göz kapaklarının oldukça düzgün şekilde temizlenmesi ve gözlere karşı herhangi bir yan etki ortaya çıkarmaması ürünün öne çıkan özelliklerinden biridir. Göz makyaj temizleme ürünü derinlemesine bir arındırma sağlamasının yanında kirpikleri besleyen yapısı ile dikkati çeken bir üründür.

 

 

 

Ürünün Faydaları

Vichy Purete Thermal göz makyaj temizleyicisi ürün göz üstü ve çevresinde yapılan makyaj kalıntılarını en iyi şekilde temizleme görevini yerine getirir. Ürün kullanıldığında temizleme işlemi yanında göz çevresini yatıştırarak dinlenmesini sağlar. Makyajın tüm kalıntılarını en iyi şekilde temizleyerek gözlerin çevresinde kozmetik tahribatının oluşmasına engel olur. Göz kapaklarını ve alt kısımlarını son derece narin bir şekilde temizlediği için herhangi bir tahribat meydana getirmemektedir. Tüm cilt tiplerine de uygun bir üründür ve kullanımı ise son derece kolaydır. Yağlanma hissi ortaya çıkarmak ve özellikle suya karşı dayanıklı olan makyajı çıkarmada çok etkilidir.

 

Hassas gözlerin temizlenmesinde son derece etkili kolan temizleyici su geçirmez makyajın temizlenmesi için son derece etkilidir. Aynı zamanda göz çevresini dinlendirerek kirpik aralarında kalan tüm makyaj kalıntılarından arındırılmasını sağlar. Kullanım sırasında içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde kirpik kaybının önüne geçer ve besleyici özellikleri ile kirpiklerin sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Çift fazlı makyaj temizleyici sayesinde kirpik kaybı yavaşlar. Mineralize su ile oldukça besleyici bir kozmetik üründür. İçerisinde barındırdığı Arginin maddesi sayesinde kirpiklerin gelişiminde önemli etkiler ortaya çıkarır. İçeriğinde ki besleyici maddeler ile göz çevresinin hızlı yaşlanmasının önüne geçer.

 

 

 

Ürün Kullanım Alanları

Kadınlara özel olarak üretilen kozmetiklerden biri olan Vichy Purete Thermal göz temizleyicisi makyaj kalıntılarını temizlemek için kullanılmaktadır. Göz kalemi, rimel, far ve çeşitli kapatıcıların cildin yüzeyinde kalarak cildi deforme etmesinin önüne geçmektedir. Makyajı kullanım sonrasında kolayca temizleyebilir ve gözlerinizin dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Her cilt tipine uygulanabilir bir özelliktedir. Herhangi bir kullanım zamanı yoktur ve 15+ yaş grubu hanımlar için üretilmiştir.

 

Hem göz kapaklarına hem de kirpiklere rahatlıkla uygulanabilir. Pamuk pedler yardımı ile kolayca makyajınızı temizleyebilirsiniz. Önce pamuk ped üzerine bir miktar üründen ekleyin. Sonrasında makyaj olan yere uygulayın. Tam etkisini göstermesi için hafifçe uygulayın. Kirpiklerin dışına doğru temizleme işlemini gerçekleştirin. Durulama yapmanıza gerek yok. Hassas göz çevrelerinde oldukça etkileyici bir temizlik hissi ortaya çıkarır.

 

 

 

Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

 Göz çevresinde açık yara varsa kullanılmaması tavsiye edilir. Kızartı ya da kaşınma olması durumunda bir uzmana görünmeniz gerekebilir. Ancak hassas ciltler için üretildiğinden çok ciddi yan etkiler ortaya çıkarmaz.

 

 

 

Ürün Bileşimi

Isopropyl Palmitate, Aqua/ Water, Isododecane, CI61565, Potassium Phosphate, Dipotassium, Tetrasodium EDTA, Taurine, Hexylene, Glycol, Decyl, Glucoside, Polyaminopropyl, Biuanide, Phosphate, Arginine, Sodium Chloride içerenlerine sahiptir.

Benzer Ürünler