Vichy Purete Thermale Mineral Misel Su 200 ml
Vichy Purete Thermale Mineral Misel Su 200 ml

Vichy Purete Thermale Mineral Misel Su 200 ml (vic674942)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺314,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺251,92(KDV Dahil)
Barkod : 3337875674942
:

Vichy Purete Thermale Mineral Misel Su 200 ml

 

Vichy Mineralize Su formulü uzun bir volkanik tarihine sahiptir. Bu eşsiz termal su formulü yoluna odaklanın. Yalnızca doğanın gerçekten bildiği bir sır.

 

Vichy Mineralize Su formulü; zengin özelliklerini Auvergne volkanlarından çekerek elde edilir. 

 

 

 

Auvergne bölgesinde bulunan Vichy şehrinde, her şey hayat buluyor ve de Vichy Mineralizing Water formulü; yeryüzü yüzeyinin yaklaşık 4000 metre altında başlamaktadır . Vichy Mineralizing Water ürünleri, volkanik Auvergne kayasından geçerken mükemmel doğadan gelen özelliklere sahiptir. Kaynağı: yağmur suyu ve de volkanik toprağa doğru batar, binlerce yılda yavaş bir şekilde filtrelenir ve de arındırılır. Bu büyük yolculukla, Auvergne yanardağlarının altında bulunan minareli suyu, yaklaşık olarak 4000 metreye kadar uzanıyor. Bu bölge de sıcaklık, suyun 140 ° C'nin üzerine kadar ısıtıldığı ve de suya hızla yüzeye çıkmadan da önce eriyerek magmadan kaçan gazla karıştırıldığı kadar yoğun bir formulize ortaya çıkıyor. 

 

Volkanik doğal derinliklerden cilt bakımına kadar süreçte, Vichy Mineralizing Water ürünü bu hızlı yükseliş sırasında tasarlanmıştır .

 

Paleozoyik çağın yaklaşık olarak 500 milyon yıl önce oluşmuş olan kristallerin; kayalardan geçerek su mineralleri ve eser elementleri açısından son derece fazla zengin olduğu bir ortam oluşturması sonucunda ortaya çıkan bu ürünün; karışımın koşulları o kadar özel ki suyun ciltte bıraktığı etki mükemmelleşiyor.

 

Mineralli su, yüzeye giden yolda, soğuyarak ve de yaklaşık 27.3 ° C'lik bir sıcaklık düzeyinde yayılır. Fakat yalnızca doğa bu "maden kaynağının" sırlarını gerçekten bilir.

 

Vichy Mineralize Suyu ürününü Fransa'nın en zengin maden sularından biri yapan en önemli özellik bu volkanik geçmişidir.

 

Mineralli suyun 15 mineralleri; demir, potasyum, kalsiyum, manganez ve hatta florin, lityum ve de brom'dur. Cildin yüzeyinde zararlı unsurlara karşı daha güçlü bir yüzeye sahip olmasını sağlamaya yardımcı olan bir sudur.

 

 

 

Vichy Termal Suyu Güvenirlidir. 

 

Vichy Termal Suyu sıkı bir şekilde laboratuvarlarda denetlenir. Etkinliklerini kontrol edebilmek için, tüm formülasyonlar dermatolojik açıdan kontrol altında değerlendirilir.

 

 

 

Vichy ürünü ile daha güçlü bir cilt

 

Vichy Water, formülasyonu ve de zengin mineral içerikleri sayesinde kirlilik ve de UVA gibi hergün karşılaşılan düşmanlarla mücadele etmek için cildin daha fazla dirençli olmasını sağlar.

 

 

 

Vichy Termal Suyu ürünü hassas cildiniz için yatıştırıcı etkiye sahip doğal içerikli bir üründür. 

 

Yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

 

Hasar görmüş ve de hassas ciltleri yatıştırmaya hatta rahatlatmaya yardımcı olur.

 

Hassas ciltler için de uygun, yüz ve gözler için misel su.

 

 

 

Ürün Faydaları:

 

  • Durulama isteği gerektirmez.
Benzer Ürünler