Wess 3 lü Karışık Bitki Çayı 45 Poşet
Wess 3 lü Karışık Bitki Çayı 45 Poşet

Wess 3 lü Karışık Bitki Çayı 60 Poşet (WSS068062)

0,00
Para Puan : 0
Barkod : 8680419068062

Wess 3 lü Karışık Bitki Çayı 45 Poşet

Zayıflama konusunda kullanılabilecek olan bitki çayları arasında yer alan Wess çay paketleri ödem atıcı ve yağ yakıcı özellikleri sayesinde oldukça tercih ediliyor. İçeriğinde bulundurduğu doğal maddeler sayesinde kullanımı kolay olan bu bitki çayları zayıflamak isteyen kişilerin diyet programlarına daha kolay şekilde adapte olabilmesine yardımcı oluyor. 45 poşetten oluşan paketler uzun süreli bir kullanım imkânı sunar.

Wess 3’lü Bitki Çayı Kullanım Alanları

Wess bitki çayı paketleri genelde zayıflama sürecinde olan kişiler tarafından tercih edilir. Metabolizmayı hızlandıran önemli etkisi sayesinde bu süreçte önemli bir destekleyicidir. Aynı zamanda yağ yakımında önemli etkileri vardır. Vücutta biriken ödemlerin atılmasında da son derece yardımcı bir üründür. Diyet dönemlerinde ya da yoğun bir diyet programından sonra bu ürünler kullanılabilir. Periyodik olarak kullanılması etkilerinden yararlanmak için önemlidir. Sabah, öğle ve akşam içilebilecek formlarda hazırlanırlar. Sürekli şişkinlik durumunda da kullanılabilecek ürünlerdir. Zayıflama dışında normal olarak da içilebilecek bir hoş bir aromaya sahiptir. Doğal olduğu için rutin zamanlarda da rahatlıkla tüketilebilir.

Wess 3’lü Bitki Çaylarının Yan Etkileri ve Alerjen Uyarıları

Düzenli olarak kullanımı sonrasında zayıflamada sizlere yardımcı olan Wess bitki çaylarını olması gereken dozda kullanmak gerekir. Çok ağır diyetler yapıyorsanız ve beslenme düzeniniz bozuk ise bu çayların tüketiminde dikkatli olmak gerekir. Düzenli beslenme, diyetisyen kontrolünde bir diyet dönemi sürecinde ise kullanımı yan etkiler ortaya çıkarmaz. İçeriğinde bulunan bileşenlere karşı herhangi bir alerjik reaksiyon göstermiyorsanız çayların herhangi bir yan etkisi ortaya çıkmaz. Paket içerisinde bulunan her öğün çayını tam vaktinde kullanmak etkilerini alabilmek için son derece önemlidir.

Wess 3’lü Bitki Çayı Ürün Bileşeni

Wess 3’lü bitki çayları sabah, öğle ve akşam kullanılacak şekilde üretilir. Her öğün çayının kendi içerisinde farklı bileşenler vardır.

  • Sabah Çayı Bileşenleri

Kiraz sapı, rezene, çoban çökerten, yeşil kahve, barut ağacı, biberiye içerikleri vardır. Bunların yanında funda, yeşil çay, mate, bilya kekik de sabah çayı içerisinde yer alır. Yeşil çay özellikle zayıflamada son derece etkili kodluğundan bu içerik diğer öğünler içerisinde de kullanılır.

  • Öğle Çayı Bileşenleri

Öğle çayı içerisinde bulunanlar arasında Hibiscus, kekik, mate, funda, biberiye, yeşil çay vardır.

  • Akşam Çayı Bileşenleri

Akşamları tüketilecek olan çay içerisinde ise yine sarı kantaron, kişniş, kiraz sağı ve yeşil çay bileşenleri bulunur.

Çayları her gün uygun saat dilimlerinde tüketmek son derece önemlidir. Kullanım talimatlarına uygun tüketilmesi gerekir. Poşet çay olarak satışa sunulduğu için fincan içerisine sıcak su koyup biraz beklettikten sonra çayı tüketebilirsiniz. Düzenli beslenme ve uygun bir diyet programı ile kullanılabilecek standartlarda olan çaylardır. Zayıflama ve ödem atmada destekleyici ürünler olduğundan birçok kişi tarafından kullanılabilir. İçeriğinde bulunan tatlar sayesinde içimi oldukça kolaydır.

Benzer Ürünler