Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe
Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe (ZAD026768)

0,00
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺400,28(KDV Dahil)
İndirimli : ₺280,20(KDV Dahil)
Barkod : 8690712026768
:

ZADE VİTAL MARİNE COLLAGEN+HYALURONİC ACİD 14 TOZ SAŞE 

Zate Vital Ar-Ge Merkezi, Ege Üniversitesi kapsamında ARGEFAR işbirliğiyle birlikte etkinlik düzeyi labarotuvar gözetiminde kanıtlanan içerikleri geliştirerek Marine Collagen'i üretmeyi başarmıştır. Marine Collagen farklı yaş grupları ve cinsiyetlerin ihtiyaçlarının göz önüne alınmasıyla,kendisine özgü formülasyonları bir araya getirmiştir. Patentli içeriği sayesinde cilt yüzeylerinde sinerjik bir yapı oluşturmayı sağlayan Marine Collagen serisi kapsülleri içime hazır olarak hem saşe hemde kapsül olarak sağlık piyasasında takviye grubu olarak sunulmuştur.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe Kullanım Alanı

Kullanım etkinliği patentli içeriği sayesinde cildi içeriden besleyerek kollajen kaybı durumlarına karşı etkili bir çözüm sunmaktadır. Laboratuvar çalışmaları sonucunda Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe takviyesi 28 günlük kullanım sonrasında kollajen etkileri görülmeye başlandığı gözlemlenmiştir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Tozu deneyen kullanıcılar vücut kırışıklıklarının %88'inin azalmasını sağladıklarını söylemiştir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe Yan Etkileri ve Allerjen Uyarıları  

Sağlık dünyasın da takviye edici grupta yer alan Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe kullanımlarına bakıldığında güvenli olduğu patent kapsamına alınmıştır. Vücutta yer alan herhangi bir hastalığın tetiklenmesi ya da hızlandırılması söz konusu değildir. Kolajenin tek başına etkilerine bakıldığında yan etkiler olarak görülen durumların çoğu kullanan insanların farklı bünyelerden oluşmasından ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da tozun kullanımı öncesinde hekimlere sormakta yarar vardır. 

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe Ürün Bileşimi  

Hidrolize edilmiş balık ve sığır kollajeniyle sinerjik etki oluşturan Marine Collagen içeriği ayrıca; Hyalurornik Asit, Biotin, C vitamini, Çinko, Elastin, Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Süperoksit ve Flavonoidler gibi doğal antioksidanlardan meydana gelmektedir.  

Hidrolize balık ve sığır kolajenlerden sinerjik etkiler oluşturan bu bileşenler ciltlerde azalma ve bozulma meydana gelen kolajenlerin tekrardan vücuda alınmasını sağlamaktadır. Marine Collagen, ayrıca kolajen desteğinin yanı sıra ; cilt tonu eşitsizlikleri, ince çizgi ve kırışıklıklar, elastikiyet kaybı, nemsizlik gibi cilt problemlerine karşı ideal ve patentli bir çözüm üretmektedir.  

Zade Vital Marine Collagen + Hyaluronic Acid 14 Toz Saşe; cilt tipleriyle uyumlu olarak tip 1 kollajeninin aktif hale geldiği hidrolize balık kollajeni bileşeniyle kanıtlanmış etkinliğe sahiptir. Özel formulünde; Collactive ile SkinA ve ahududu aromasıda yer almaktadır.  

Toz saşe formuyla birlikte kullanıcılar, diledikleri yiyecek ve içecek üzerine eklenip karıştırılarak tüketim sağlayabilmektedir. Hava almayan formu ile dilenilen zaman hijyenik ve pratik olarak kullanımı sağlanmaktadır. 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde besin desteği olarak yalnızca bir şasenin 250 ml suda eritilerek içilmesi uygundur. Çocuklar üzerinde kullanımlarda muhakkak çocuk doktorlarına danışılması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler